Zatrudnienie cudzoziemców w czasie i po pandemii COVID-19 – regulacje prawne i praktyczne problemy; 17.06; bezpłatne dla firm w SIG

Stargardzka Izba Gospodarcza  zaprasza na szkolenie :

Zatrudnienie cudzoziemców w czasie i po pandemii COVID-19 – regulacje prawne i praktyczne problemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo:  Działy kadrowe, księgowe, właściciele firm, zainteresowani przedsiębiorcy.

Termin:       17 czerwca  2021 r. ( czwartek ) , godz. 10.00 – 13.00; 

Koszt :         0 zł / osoba – przedsiębiorcy zrzeszeni w Stargardzkiej Izbie Gospodarczej

                       150 zł / osoba – pozostali przedsiębiorcy

 

 

Prowadzący: Łukasz Żak – Prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników oraz procedurach zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy. W ramach specjalizacji świadczy usługi doradcze oraz szkoleniowe. Ponadto aktywnie działa na polu międzynarodowej współpracy gospodarczej łącząc działalność firm polskich, niemieckich oraz skandynawskich. W tym zakresie na co dzień współpracuje ze swoimi parterami z Berlina oraz Turku (Finlandia). Przygotowuje opracowania rynkowe oraz strategie eksportowe dla firm.

W ciągu ostatniej dekady przeprowadził ponad 200 szkoleń poświęconych transgranicznemu świadczeniu usług i delegowaniu pracowników do takich krajów jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Holandia, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania, Estonia, Finlandia oraz Czechy i Słowacja.  Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. Właściciel Żak Legal Support Office.

 

W celu rezerwacji miejsca :

Dla firm członkowskich:

 – podanie imienia i nazwiska uczestnika, nazwy firmy, adresu e-mail i tel. kontaktowego na adres biuro@sig.stargard.pl – w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo informację o rezerwacji miejsca.

Prosimy o wskazanie jednej osoby z firmy. W przypadku większej ilości chętnych z jednej firmy – wskazane osoby zostaną wpisane na listę rezerwową.

Dla pozostałych przedsiębiorców:

1/ podanie imienia i nazwiska osoby/osób; nazwy i adresu firmy oraz numeru NIP na adres: biuro@sig.stargard.pl  – w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo informację o wstępnej rezerwacji;

2/  dokonanie wpłaty na konto Stargardzkiej Izby Gospodarczej nr rachunku: Bank Pekao SA I O/Stargard  83 1240 3901 1111 0010 7024 6400, z dopiskiem szkolenie 17.06.2021 r. – po otrzymaniu wpłaty przekazana zostanie informacja zwrotna o rezerwacji miejsca. Rachunek za udział będzie wystawiony po dokonaniu wpłaty i wysłany na podany e-mail. SIG nie jest płatnikiem VAT .

 

Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

Liczy się kolejność zgłoszeń

Termin zgłaszania oraz wpłat mija z dniem 11 czerwca 2021 r. do godz. 12.00

 

UWAGA

Szkolenie planowane jest w trybie on-line.

Uczestnicy otrzymają link do udziału w szkoleniu na dwa dni przed spotkaniem.

W przypadku zmiany obostrzeń szkolenie będzie organizowane stacjonarnie, o czym poinformujemy na kilka dni przed szkoleniem.

 

W przypadku odwołania szkolenia.

Stargardzka Izba Gospodarcza zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia, w szczególności gdy we wskazanym terminie nie zgłosi się wymagana liczba uczestników. Informacja o odwołaniu szkolenia zostanie przekazana zainteresowanym, a koszty zostaną zwrócone na wskazany numer konta.  

 

Organizator: