UWAGA KONKURS dla mieszkańców Stargardu – Stargard Kupuje Lokalnie !!!

UWAGA KONKURS dla mieszkańców Stargardu – Stargard Kupuje Lokalnie !!!

Akcja wspierająca lokalny biznes w trakcie lockdownu

 

 

Akcja pn.: STARGARD KUPUJE LOKALNIE, ma na celu wsparcie Małych i Średnich Przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Stargard, które w wyniku wprowadzanych obostrzeń związanych z kolejnym lockdownem, znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji.

 

Akcja Stargard Kupuje Lokalnie, polega na tym, iż dokonując zakupów, bądź korzystając z usługi za minimum 50 zł w przedsiębiorstwach na terenie naszego miasta, można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są vouchery o wartości 250 zł. Zwycięzca może zrealizować je w lokalnych firmach zarejestrowanych na stronie: www.kupujlokalnie.stargard.pl

 

Akcja potrwa do 7.02.2021 roku, podzielona została na 4 tury, a pierwsza tura kończy się 17 stycznia br.

 

Warunkiem  wzięcia w niej udziału jest posiadanie oryginalnego paragonu, potwierdzającego dokonanie zakupu w czasie jej trwania i wysłanie zgłoszenia na email: paragon@um.stargard.pl lub zostawienie zgłoszenia w jednej z naszych siedzib (Czarnieckiego lub Rynek Staromiejski) lub w SCK. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje hasło promujące lokalne zakupy.

 

A zatem, kupuję lokalnie, wysyłam paragon z hasłem i mam szansę na 250 złotych w voucherach na zakupy w firmach, które są na serwisie kupujlokalnie.stargard.pl

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej: www.kupujlokalnie.stargard.pl/akcja-stargard-kupuje-lokalnie/.