Ogłoszenie VII edycji Konkursu Gospodarczego Stargardzkiej Izby Gospodarczej

 

Ogłoszenie VII edycji Konkursu Gospodarczego Stargardzkiej Izby Gospodarczej

 

Celem VII już edycji Konkursu jest promocja przedsiębiorczości prowadzącej do wzrostu potencjału i konkurencyjności firm zrzeszonych w SIG oraz innych z terenu Powiatu Stargardzkiego, wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie  z prawem i zasadami etyki, promowanie finalistów Konkursu oraz propagowanie wizerunku rzetelnego pracodawcy.

Organem przyznającym i decydującym  w  Konkursie Gospodarczym SIG jest Kapituła, w skład której wchodzą: Prezydium Rady Stargardzkiej Izby Gospodarczej oraz Przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Stargardzie Szczecińskim- w osobie Prezydenta Miasta, Przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Stargardzie Szczecińskim – w osobie Starosty Stargardzkiego, Przedstawiciel Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. –  w osobie Prezesa oraz Przedstawiciel Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. 

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:                                                                    

1/ Lider Stargardzkiego Biznesu w skali Mikro, Małego, Średniego Przedsiębiorstwa

2/ Produkt Roku

3/ Inwestor Roku

4/ Eksporter Roku

 

Wszelkie informacje ( Wniosek  Zgłoszeniowy ) znajdują się  w  Regulaminie Konkursu Gospodarczego SIG, który znajduje się poniżej do pobrania.

 

Udział w Konkursie SIG 2014 jest bezpłatny.  

Termin zgłaszania kandydatur do Konkursu Gospodarczego SIG upływa z dniem 31 października 2014r.

 

Finał Konkursu czyli uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród odbędzie podczas Jubileuszowej Gali Rocznicowo – Noworocznej SIG w grudniu 2014r. 

 

W imieniu Stargardzkiej Izby Gospodarczej gorąco zachęcam Państwa do udziału w Konkursie.

Regulamin Konkursu Gospodarczego SIG 2014