Jesienny Bankiet Biznesowy dla przedsiębiorców zrzeszonych w SIG już za nami…

         W dniu 28 października 2022 r. odbyło się kolejne z cyklu spotkanie integracyjne Jesienny Bankiet Biznesowy dla przedsiębiorców zrzeszonych w Stargardzkiej Izbie Gospodarczej.

         Prezes SIG Renata Naworol powitała Gości. Poinformowała zebranych, że niestety zabraknie Gościa Specjalnego wydarzenia – Prezydenta Miasta Stargard Rafała Zająca, który jak zwyczajny człowiek po prostu się rozchorował, życząc wszystkim za pośrednictwem Prezes Izby – dobrej zabawy, miłego wieczoru i dobrych wrażeń. Po czym przedstawiła i przybliżyła w kilku zdaniach obecne na spotkaniu osoby, wchodzące w skład Rady Stargardzkiej Izby Gospodarczej – Wiceprezesów Izby Joannę Marszał i Bartłomieja Jaroszyńskiego oraz członków Rady – Krzysztofa Fidosza, Rafała Łapińskiego, Daniela Kibiń, Jerzego Kielana, Macieja Kuźniaka, Marcina Muchę, Tomasza Potyrałę oraz Arkadiusza Żygadło.

         Wieczór obfitował w atrakcje i niespodzianki przy dźwiękach muzyki. Jedną z nich był pokaz mody, przygotowany przez butik Lovley, z unikatową odzieżą polskich i włoskich firm. Niespodziankami były konkursy z nagrodami ufundowanymi przez zrzeszonych przedsiębiorców: Danuta Morawiak Doradztwo Finansowe, Wydawnictwo West Pomerania / Agencja Reklamowa PRAECO, Spójnia Stargard  Sportowa S.A., butik Lovley oraz Made In Stargard Norbert Śliwa.

          W wydarzeniu udział wzięło ok. 120 przedsiębiorców, dla których było to miejsce i czas na poszerzanie dotychczasowych i nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz oczywiście dobrą zabawę.

          Składamy specjalne podziękowania dla prowadzącego muzyczną część imprezy – Norberta Śliwy, za sympatyczne prowadzenie i całą oprawę, managera Hotelu – Restauracji Mały Młyn – Michała Baszaka, za profesjonalną organizację całego spotkania.

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w spotkaniu.

 

Informacja i galeria na Stargard.News