Zaproszenie do udziału w Prezentacji Gospodarczej Meklemburgii – Pomorza Przedniego w Woj. Zachodniopomorskim

W dniu 23 listopada 2017 roku odbędzie się Prezentacja Gospodarcza Kraju Związkowego Meklemburgia – Pomorze Przednie w Województwie Zachodniopomorskim pt. „Best Practice – przedsiębiorcy o swoich doświadczeniach ze współpracy polsko-niemieckiej”.

 

Wśród proponowanych zagadnień znajdą się takie tematy jak: raporty z doświadczeń polskich i niemieckich przedsiębiorców ze współpracy transgranicznej, prezentacja Polsko – Niemieckiego Domu Gospodarki w Szczecinie jako partnera w zakresie projektów transgranicznych oraz dyskusja z przedsiębiorcami współpracującymi z partnerami z Niemiec.  

 

                     Wydarzenie odbędzie się w obiekcie „Stara Rzeźnia” w Szczecinie, ul. T. Wendy 14, w dniu 23 listopada 2017 r., w godz. 10.30 -14.

 

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do udziału firmy z terenu miasta i województwa zachodniopomorskiego zainteresowane nawiązaniem kontaktów z partnerami z Niemiec i wymianą doświadczeń we współpracy.

 

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Zgłoszenia ( z podaniem imienia i nazwiska, stanowiska, nazwy firmy i branży)  należy dokonać drogą mailową na adres: gospodarka@wzp.pl do dnia 17 listopada 2017r.  

 

 

Program spotkania znajduje się poniżej  

Program Prezentacji Meklemburgii-Zaproszenie