Zapraszamy na niesamowitą ucztę muzyczną na najwyższym poziomie – koncert KaWuŚ Projekt!!!

Jako patroni wydawnictwa płytowego „Jazz’a vu?” stargardzko – szczecińskiego projektu Koniarski / Wieleba / Śliwa KaWu’Ś Project zapraszamy serdecznie wszystkich członków SIGu i nie tylko J na koncert promujący płytę „Jazz’a vu?” z muzyką oscylującą w klimatach jazzu, funky i smooth.

Będzie to absolutna koncertowa premiera muzyki nagranej i wyprodukowanej pod okiem i uchem znanych światowych producentów, takich jak Jacek Gawłowski (laureat prestiżowej nagrody GRAMMY  za płytę „Randy Brecker plays Włodek Pawlik’s Night in Calisia” w kategorii: Best Large Jazz Ensemble Album) i Tomasz Łuksza (mający na swoim koncie współpracę min. z Bobbym McFerrinem, Frankiem Gambale czy Nigelem Kennedym).

Zaszczytu współpracy z tak niesamowitymi osobistościami dostąpiło sześciu sympatycznych stargardzkich i szczecińskich muzyków, występujących w składzie:

Michał Koniarski  – trąbka, flugelhorn, kompozytor, aranżer
Przemysław Wieleba  – fortepian, instrumenty klawiszowe, kompozytor, aranżer
Norbert Śliwa  – gitary, producent, kompozytor, manager
Zdzisław Rakowski  – bass organ, wibrafon
Marcin Rakowski  – perkusja, instrumenty perkusyjne.
Przemysław Czaplicki  – saksofon

Koncert zespołu Koniarski / Wieleba / Śliwa KaWu’Ś Project z gościnnym udziałem Szkoły Tańca RESPECT odbędzie się w dniu 17.03.2017 r o godzinie 20:00 w Klubie PRESSTIGE przy ul. Ceglanej 4 w Stargardzie.

Bilety w cenie 30 zł od osoby lub 50 zł za parę do nabycia w dniu koncertu od godz.19:00. W cenie biletu wliczona lampka wina.

Rezerwacji miejsc można dokonać mailem: biuro@sig.stargard.pl lub telefonicznie 798 249 738, 91 578 64 40. Wpłatę za bilety dokonać proszę na numer konta: Bank Pekao SA I O/Stargard   83 1240 3901 1111 0010 7024 6400 lub gotówką przed koncertem.

Prosimy o rezerwację do dnia 16.03.2017r. z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

W trakcie koncertu będzie możliwość nabycia płyty „Jazz’a vu?” w cenie 25 zł.

Zapraszamy serdecznie  🙂 

 

 

Organizator

 

Patronat medialny: