III Spotkanie kooperacyjne dla przedsiębiorców zrzeszonych w SIG

W dniu 06 listopada 2017 r. odbyło się III Spotkanie kooperacyjne dla firm zrzeszonych w Stargardzkiej Izbie Gospodarczej.  Udział w wydarzeniu wzięło ponad 30 przedsiębiorców, którzy mieli kolejną okazję do nawiązania oraz poszerzenia wzajemnych relacji biznesowych.

Na początku spotkania Prezes SIG Krzysztof Kowalczyk omówił i zaprosił na wydarzenia, które będą zorganizowane do końca roku.

Gościem specjalnym spotkania był dr hab. Marcin Majewski, Dyrektor Muzeum Archeologiczno – Historycznego z wykładem nt.: Stargard ośrodkiem wytwórczym i produkcyjnym – czyli od rzemiosła do przemysłu. Zebrani mogli się dowiedzieć jak na przestrzeni wieków rozwijała się przedsiębiorczość w Stargardzie począwszy od pierwszych cechów rzemieślniczych po rozwój firm produkcyjnych w XIX i początkach XX wieku. 

Degustację win przygotował i przeprowadził pan Ireneusz Kasprzak właściciel  firmy MIVINO Sp. z o. o.  

Dziękujemy współorganizatorom wydarzenia – dr hab. Marcinowi Majewskiemu, za interesujący i pouczający wykład, właścicielce Restauracji Ratuszowa pani Grażynie Jurczyk  oraz właścicielowi firmy MIVINO Sp. z o. o. panu Ireneuszowi Kasprzakowi za profesjonalną organizację spotkania.